Wspaniałych i bezpiecznych wakacji!
Czytaj więcej!Udział w miejskiej akcji „Bydgoszcz Czyta Małemu Misiowi”
Nasze zeróweczki z radością wzięły udział w miejskiej akcji „Bydgoszcz Czyta Małemu Misiowi”, której celem jest promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.
Czytaj więcej!W ubiegły piątek odbył się nasz Festyn Rodzinny
W ubiegły piątek odbył się nasz długo wyczekiwany Festyn Rodzinny.
Czytaj więcej!Zapraszamy na "Festyn Rodzinny"!
Zapraszamy na "Festyn Rodzinny" organizowany w naszej szkole dnia 6.06.2025 w godzinach 16:30 - 19:00 - szczegółowe informacje na plakacie.
Czytaj więcej!Rusza rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
1 czerwca rusza rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dołącz do Nas i kręć kilometry razem z nami.
Wielka przygoda zerowkowiczów w Strzelcach Dolnych
Tegoroczny Dzień Dziecka dla naszych najmłodszych dzieci z grupy 0A był prawdziwą eksplozją radości, emocji i słodkości!
Czytaj więcej!Odwiedziły nas dzieci z przedszkola „Krecik Szybownik”
W dniu 15.04 nasza szkoła miała przyjemność gościć grupę dzieci z Przedszkola „Krecik Szybownik”. Wizyta miała charakter integracyjno-edukacyjny i została zorganizowana w ramach współpracy środowisk lokalnych.
Czytaj więcej!Dzieci z zerówek w kursie I pomocy uczestniczyły
Dzieci z zerówek w kursie I pomocy uczestniczyły, podstawowych umiejętności ratowniczych nabyły. Udzielanie pomocy, opatrywanie ran. My już na ratunek mamy wiedzę i plan.
Czytaj więcej!