Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wypuścili w niebo kolorowe balony.

Czytaj więcej!

Zajęcia profilaktyczne z udziałem policjantek w klasach 4-8

W grudniu i styczniu br. zrealizowane zostały zajęcia profilaktyczne z udziałem policjantek p. Moniki Złotowskiej i p. Katarzyny Rzepińskiej

Czytaj więcej!

Plan pracy pedagogów - 2022/2023

Czytaj więcej!

Aktywność Twoim Wyzwaniem

W projekcie profilaktycznym Aktywność Twoim Wyzwaniem organizowanym przez Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki BORPA pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy zajęliśmy drugie miejsce za najbardziej aktywna szkołę.

Czytaj więcej!

Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna nr 2 w Bydgoszczy uruchamia wsparcie psychologiczne dla rodzin pochodzenia ukraińskiego i rosyjskiego

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 2 w Bydgoszczy uruchamia punkt wparcia psychologicznego dla rodzin pochodzenia ukraińskiego i rosyjskiego.

Czytaj więcej!

Punkt konsultacyjny w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 1

Punkt konsultacyjny w PPP nr 1 w Bydgoszczy - wsparcie psychologiczne dla uczniów pochodzenia ukraińskiego

Czytaj więcej!

Jak rozmawiać z dzieckiem o wojnie? Jak je wspierać?

Jak rozmawiać z dzieckiem o wojnie? Jak je wspierać? Poniżej przydatne informacje.

Czytaj więcej!

Zakończyliśmy cykl zajęć usprawniających kompetencje społeczno - emocjonalne w grupie klasy 6b

Zakończyliśmy cykl zajęć usprawniających kompetencje społeczno - emocjonalne w grupie klasy 6b w ramach wsparcia psychologiczno - pedagogicznego uczniów.

Czytaj więcej!

Listopad pod znakiem profilaktyki!

17 listopada zostało zrealizowane spotkanie z funkcjonariuszką - wychowawcą w Zakładzie Karnym w Fordonie Moniką Karską.

Czytaj więcej!

„Między nami kobietkami”

Dzisiaj 18 czerwca, podobnie jak latach poprzednich, dziewczęta z klas szóstych naszej szkoły miały okazję spotkać się z położną p. Kasią Kuźniacką w ramach projektu edukacyjnego o dojrzewaniu „Między nami kobietkami” rekomendowanego przez MEN i N. Dziękujemy za ciekawe spotkanie.

Czytaj więcej!