„Zbiórka na 4 Łapy!”

Opublikowano: 2019-05-08 09:21, Numer artykułu: 13049 , Autor: P. Dranicki

Pod koniec marca klasa 4E gościła na godzinie wychowawczej panią Izabellę Szolginię - Dyrektor bydgoskiego schroniska. Pani Izabella przyjechała do nas ze swoim ukochanym psem rasy Wilczarz – Lilką. Podczas tego spotkania uczniowie dowiedzieli się wielu istotnych rzeczy związanych z opieką nad zwierzętami oraz wysłuchali licznych bardzo pouczających opowieści, których głównymi bohaterami byli nasi czworonożni przyjaciele – psy i koty. Spotkanie to było także okazją do przekazania darów oraz pieniędzy zebranych podczas szkolnej akcji „Zbiórka na 4 Łapy!”, której organizatorami byli pani Magdalena Herder oraz klasa 3E gimnazjum. Dzięki dobrym sercom uczniów i ich rodziców  udało się zebrać aż 393,40zł oraz duże ilości karmy, koców i zabawek.

Bardzo dziękujemy!

Magdalena Herder wraz z klasą 3E