XVIII Festiwal Piosenki dla Dzieci „Śpiewać każdy może”

Opublikowano: 2024-06-07 23:55, Numer artykułu: 84131 , Autor: M.Maćkiewicz

XVIII Festiwal Piosenki dla Dzieci „Śpiewać każdy może” 3 czerwca gościliśmy w naszej szkole 80 uczestników festiwalu piosenki dla dzieci "Śpiewać każdy może". Byli to młodzi artyści z klas integracyjnych bydgoskich szkół podstawowych, zespołów szkół specjalnych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale, a poziom i zaangażowanie występujących na scenie sprawiał, że ręce same składały się do oklasków. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę za trud włożony w przygotowanie do Festiwalu. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! Na realizację przedsięwzięcia otrzymaliśmy Bydgoski Grant Oświatowy. Dziękujemy również sponsorom- BENIAMIN- Producent Artykułów Szkolnych i Biurowych, Auchan Bydgoszcz oraz Radzie Osiedla Tatrzańskiego. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!