Wykaz podręczników z religii obowiązujących w SP 67 z Oddziałami Sportowymi w roku szkolnym 2021/2022

Opublikowano: 2021-08-17 10:53, Numer artykułu: 41512 , Autor: M.Maćkiewicz

Klasa „0” „ Tak! Jezus mnie kocha” – podręcznik. Autorzy: E. Kondrak, D. Krupiński, J. Snopek

Wydawnictwo Jedność – Kielce.

Klasa 1 „ Poznaję Boży świat”- podręcznik. Autorzy: ks. Dr K. Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek

Wydawnictwo Jedność – Kielce.

Klasa 2 Odkrywam królestwo Boże – podręcznik. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak.
Wydawnictwo Jedność – Kielce.

Klasa 3 „Przyjmujemy Pana Jezusa” podręcznik i karty pracy, wyd. św. Wojciech, Poznań;

Pod red. ks. prof. Jana Szpeta i Danuty Jackowiak.

Klasa 4 „Jestem chrześcijaninem ” podręcznik, wyd. św. Wojciech, Poznań;

Pod red. ks. prof. Jana Szpeta i Danuty Jackowiak. Rodziców prosimy o zakupienie podręcznika i zeszytu bez kart pracy.

Klasa 5 „ Szczęśliwi, którzy szukają prawdy”- podręcznik. Autorzy: ks. Dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność – Kielce. Rodziców prosimy o zakupienie podręcznika i zeszytu bez kart pracy.

Klasa 6Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno”- podręcznik
autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak .

Klasa 7 Podręczniki ikarty pracy będą dystrybuowane we wrześniu przez  katechetę.

Klasa, 8 Podręczniki i karty pracy będą dystrybuowane we wrześniu przez  katechetę.