Warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół podstawowych - klasy VII i VIII

Opublikowano: 2024-01-16 21:29, Numer artykułu: 77661 , Autor: M.Maćkiewicz

„Poradnia Rozwoju Zdolności” – zapowiedź spotkania 02.02.2024

Zapraszamy na warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy VII i VIII).

Spotkanie zatytułowane „Trening twórczości” odbędzie się 2 lutego 2024 r. (piątek) o godz. 9:30 w sali 115 bydgoskiego Pałacu Młodzieży. Celem warsztatów jest rozwijanie potencjału uczniów, przygotowanie ich do tworzenia rzeczy nowych i wartościowych, a także rozwinięcie zdolności przystosowawczych tak, aby potrafili w sposób twórczy i nowatorski podchodzić do różnorodnych problemów oraz dawać sobie radę z ciągłymi zmianami stosunkowo niewielkim nakładem energii psychicznej i fizycznej. Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny dydaktyczne. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej szkoły można zapisać maksymalnie 5-8 osób. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy kierować do 29.01.2024 do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Małgorzaty Maćkowiak, e-mail: m.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310