Warsztaty dla uczniów klas ósmych

Opublikowano: 2023-01-22 23:38, Numer artykułu: 63354 , Autor: M.Maćkiewicz

„Poradnia Rozwoju Zdolności” – zapowiedź spotkania 22.02.202

Zapraszamy na warsztaty skierowane do zdolnych uczniów ze szkół podstawowych (klasa VIII). Spotkanie zatytułowane „Jak efektywnie radzić sobie ze stresem?” odbędzie się 22 lutego 2023 r. (środa) o godz. 9:30 w sali 83 bydgoskiego Pałacu Młodzieży. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z pojęciem stresu, rozwiną umiejętności rozpoznawania najbardziej typowych jego objawów oraz dowiedzą się o skutkach długotrwałego działania stresu. W toku zajęć przedstawione zostaną techniki skutecznego panowania nad stresem. Uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć umiejętności odprężania i relaksacji, co pozwoli im lepiej radzić sobie ze stresem w trudnych momentach swojego życia.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je pani psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy: mgr Ewa Sonia Szczurek.