Warsztaty dla rodziców uczniów zdolnych

Opublikowano: 2019-10-02 00:08, Numer artykułu: 15875 , Autor: M.Maćkiewicz

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na cykl warsztatów dla rodziców uczniów zdolnych w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy".

Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych - 25.10.2019, godz. 16.00

Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych

i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn.

„Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły - czyli jak się ze sobą skutecznie komunikować”.

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Zajęcia organizowane są w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Magdalena Klinowska.

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny zegarowe.

Warsztaty odbędą się w sali konferencyjnej (sala 115, I piętro) bydgoskiego Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 27.

Zgłoszenia do 23 października 2019 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl  lub tel. 533 18 23 26.

W załączeniu szczegóły oferty oraz tematy i terminy warsztatów dla rodziców na cały rok szkolny.