„Poradnia Rozwoju Zdolności” – zapowiedź spotkania 27.05.2022

Opublikowano: 2022-05-16 00:58, Numer artykułu: 53845 , Autor: M.Maćkiewicz

Zapraszamy na dziesiąte w tym roku szkolnym warsztaty. Tym razem skierowane są do zdolnych uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Spotkanie zatytułowane „Trening twórczości” odbędzie się 27 maja 2022 r. w sali 115 bydgoskiego Pałacu Młodzieży.

Celem warsztatów jest rozwijanie potencjału uczniów, przygotowanie ich do tworzenia rzeczy nowych i wartościowych, a także rozwinięcie zdolności przystosowawczych tak, aby potrafili w sposób twórczy i nowatorski podchodzić do różnorodnych problemów oraz dawać sobie radę z ciągłymi zmianami stosunkowo niewielkim nakładem energii psychicznej i fizycznej.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny dydaktyczne.

Uwaga! Ilość osób ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej szkoły można zapisać maksymalnie 5 osób. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Zgłoszenia do dnia 25 maja 2022 (do godz. 12:00) prosimy kierować do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej (e-mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310).