„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych

Opublikowano: 2019-05-30 09:18, Numer artykułu: 13637 , Autor: P. Dranicki
Dnia 14.06.2019, godz. 16.00 zapraszamy na piąte i ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Strach ma wielkie oczy, czyli jak pomóc dzieciom oswajać ich lęki (profilaktyka zaburzeń nastroju u dzieci i nastolatków).
Spotkanie odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog

Magdalena Dunajska  (pracownik Pałacu Młodzieży oraz Hospicjum w Bydgoszczy).

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny zegarowe.

Zgłoszenia do 13 czerwca 2019 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.