„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie”

Opublikowano: 2023-11-20 22:43, Numer artykułu: 75228 , Autor: M.Maćkiewicz

„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” – zapowiedź spotkania

2.12.2023

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na warsztaty skierowane do rodziców ucznia zdolnego z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” pn.: "Zarządzanie stresem - pomoc rodzicom w radzeniu sobie ze stresem, jaki może towarzyszyć wychowywaniu zdolnych dzieci i równoważeniu życia rodzinnego".

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2023 r. (sobota) w godz. 10:00-11.30 w sali konferencyjnej Pałacu Młodzieży (s. 115). Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców w procesie wychowawczym. Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Przemysław Gotowiec (psycholog z doświadczeniem akademickim - WSB Merito i WSG w Bydgoszczy. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem warsztatów psychoedukacyjnych dla młodzieży, treningów funkcji poznawczych dla uczestników Dziennych Domów Pobytu oraz szkoleń psychologicznych dla firm i urzędów).
W zgloszeniu prosimy o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,

- nazwa placówki, do której uczęszcza dziecko,

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszeń należy dokonywać do 30 listopada 2023 r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Małgorzaty Maćkowiak: e-mail: m.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.