Nabór uzupełniający do klas sportowych w roku szkolnym 2023/24 – TERMINY I WYMAGANA DOKUMENTACJA

Opublikowano: 2023-04-27 12:42, Numer artykułu: 67180 , Autor: M.Maćkiewicz

Ogłaszamy nabór uzupełniający na rok szkolnym 2023/24 do klas sportowych o profilach:

• piłka nożna - klasa IV i V
  • piłka ręczna chłopców – klasa IV
  • koszykówka dziewcząt - klasa IV

TERMINY I WYMAGANA DOKUMENTACJA

Od 4 maja do 8 maja  (do godz. 15:00) – złożenie w sekretariacie wniosku o przyjęcie kandydata do szkoły (w formie papierowej) wraz ze wskazaną dokumentacją:

1. Zgoda rodzica/opiekuna na uczęszczanie kandydata do klasy sportowej o wskazanym profilu, w tym na  udział dziecka  w próbach sprawności fizycznej
  2. Orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzające posiadanie stanu zdrowia, który umożliwia podjęcie nauki w klasie sportowej  o wskazanym profilu (w tym udział w próbach sprawności fizycznej).

Przy czym dokument o którym mowa w punkcie 2) można w wyjątkowych sytuacjach dostarczyć w dniu próby sprawności fizycznej trenerowi.

Terminy prób sprawności fizycznej w naborze uzupełniającym:

PIŁKA NOŻNA – nabór do klasy czwartej i piątej – 9 maja 2023 (wtorek) godz. 18:00 - ORLIK

KOSZYKÓWKA – nabór do klasy czwartej - 9 maja 2023 (wtorek) godz. 15:30 – HALA SPORTOWA

PIŁKA RĘCZNAnabór do klasy czwartej - 12 maja 2023 (piątek) godz. 15:00 – HALA SPORTOWA

Dokumenty można pobrać ze strony internetowej (poniżej w załącznikach) lub z sekretariatu szkoły:

Zgoda rodziców/opiekunów

Potwierdzenie woli