Nabór na „Bydgoskie półkolonie 2022”

Opublikowano: 2022-05-25 19:39, Numer artykułu: 54265 , Autor: M.Maćkiewicz
Nabór na „Bydgoskie półkolonie 2022” rozpoczyna się w czwartek 26 maja od godziny 13.00 i potrwa do piątku 3 czerwca. W półkoloniach mogą brać udział uczniowie bydgoskich szkół do 13 roku życia. Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych turnusów. Rodzic pokrywa jedynie koszt wyżywienia w wysokości 150 zł / turnus (drugie śniadanie i obiad). W naszej szkole będą realizowane 4 turnusy (cztery pierwsze tygodnie wakacji).
Chęć udziału dziecka w półkoloniach należy zgłosić poprzez złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z oświadczeniami w szkole, w której dziecko ma uczęszczać na półkolonie. Dziecko powinno posiadać legitymację szkolną bydgoskiej szkoły oraz Bydgoską Kartę Miejską.
Szczegóły rekrutacji opisane są w Zasadach postępowania rekrutacyjnego do programu „Bydgoskie półkolonie 2022”. Bardzo ważne jest trzymanie się terminów określonych w zasadach naboru. Zgodnie z zasadami, w przypadku większej liczby chętnych niż miejsc decydowała będzie kolejność zgłoszeń.
UWAGA!! Z UWAGI NA TRWAJĄCE EGZAMINY KLAS ÓSMYCH DNIA 26 MAJA KARTY KWALIFIKACYJNE NALEŻY PRZYNOSIĆ DO SZKOŁY OD GODZINY 13:00. W pozostałe dni (27 maja – 3 czerwca) zgłoszenia można przynosić do szkoły w godzinach 8:00-15:00. Poniżej znajduje się link do kart kwalifikacyjnych: https://www.bydgoszcz.pl/.../spedzasz-wakacje-w-miescie.../