Nabór do klas czwartych sportowych w roku szkolnym 2023/24 – TERMINY I WYMAGANA DOKUMENTACJA

Opublikowano: 2023-03-13 14:19, Numer artykułu: 65466 , Autor: M.Maćkiewicz

Nabór do klas IV sportowych (profile: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka) w SP nr 67 w Bydgoszczy w roku szkolnym 2023/24

TERMINY I WYMAGANA DOKUMENTACJA:

Od 13 marca 2023 – 20 marca 2023  (do godz. 15:00) – złożenie w sekretariacie wniosku o przyjęcie kandydata do szkoły (w formie papierowej) wraz ze wskazaną dokumentacją:

1. Zgoda rodzica/opiekuna na uczęszczanie kandydata do klasy sportowej o wskazanym profilu, w tym na  udział dziecka  w próbach sprawności fizycznej
  2. Orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzające posiadanie stanu zdrowia, który umożliwia podjęcie nauki w klasie sportowej  o wskazanym profilu (w tym udział w próbach sprawności fizycznej).

Przy czym dokumenty o których mowa w punkcie 1) i 2) można w wyjątkowych sytuacjach dostarczyć w dniu próby sprawności fizycznej.

Dokumenty można pobrać ze strony internetowej (poniżej w złącznikach) lub z sekretariatu szkoły:

- Wniosek

- Zgoda rodziców/opiekunów

- Potwierdzenie woli podjęcia nauki w klasie sportowej