"Koronawirus. Książka dla dzieci"- propozycja pedagoga D. Betlejewskiej: odpowiedzi na pytania głosem Borysa Szyca

Opublikowano: 2020-05-08 15:31, Numer artykułu: 26844 , Autor: M.Maćkiewicz

Bezpłatna książka, która odpowiada na pytania dzieci głosem Borysa Szyca.

Polecamy książkę dla dzieci, ale i dla dorosłych, pt. „Koronawirus. Książka dla dzieci". Książka została napisana prostym językiem i zawiera wiele ilustracji. Pomaga dzieciom zrozumieć, dlaczego muszą siedzieć teraz w domu, gdy piękna pogoda sprzyja zabawom na dworze. Dlaczego, jeśli już wyjdą, to powinny założyć maseczkę ochronną. Jest też świetnym przewodnikiem podpowiadającym dzieciom, jak mogą pomóc rodzeństwu czy rodzicom, którzy teraz pracują w domu. Publikacja jest także świetną pozycją dla rodziców, ponieważ zawiera rekomendacje pediatrów immunologów oraz zespołu ekspertów medycznych.
Książka (ebook, PDF lub audio) do pobrania ze strony: www.poradniak.pl