Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za nominację do nagrody Szkoła Roku w akcji „Nauczyciel i Szkoła na Medal”

Opublikowano: 2021-10-29 23:59, Numer artykułu: 45451 , Autor: M.Maćkiewicz

Bardzo ucieszyła nas wiadomość od Redakcji "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości - Dziennika Toruńskiego" o tym, że nasza szkoła została zgłoszona przez Uczniów i ich Rodziców do nagrody „Szkoła Roku” w akcji „Nauczyciel i Szkoła na Medal” - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce.
Jednocześnie nominacje do tytułu „Nauczyciel na Medal” otrzymali także pracujący w naszej szkole nauczyciele: Natalia Rojtek i Monika Sznajder. Gratulujemy!
Głosowanie w plebiscycie już się rozpoczęło. Aktualne wyniki i wszystkie informacje o akcji można znaleźć na stronie www.pomorska.pl/nauczyciel
Dziękujemy i zachęcamy do głosowania!