Christmas Sweater Day w naszej szkole

Opublikowano: 2022-12-20 21:05, Numer artykułu: 62305 , Autor: M.Maćkiewicz

Jak miliony Amerykanów (a 8.12 Brytyjczyków) pokazaliśmy całej szkole nasze najpiękniejsze (lub jak kto woli - najbardziej kiczowate) świąteczne sweterki.
W Wielkiej Brytanii Christmas Jumper Day to doroczna akcja charytatywna organizacji humanitarnej Save the Children.W 2020 r. Save The Children dzięki zebranym m.in. w Christmas Jumper Day środkom pomogła 12 milionom dzieci na całym świecie. W tym roku rząd UK obiecał, że za każdego ofiarowanego w tym dniu £2 dołoży drugie tyle.
Może i my w przyszłym roku do FUN dołożymy drugą część - FUND rising. Inspiracji jaki sweter kupić na poświątecznych wyprzedażach lub, jeszcze lepiej, zrobić samemu, szukajcie na plakatach promująch Christmas Sweater Day w naszej szkole.