Bydgoskie zawody Pierwszej Pomocy dla szkół podstawowych- mamy I miejsce!

Opublikowano: 2019-12-16 20:31, Numer artykułu: 19255 , Autor: M.Maćkiewicz

To był dzień pełen wrażeń! Za nami Bydgoskie zawody Pierwszej Pomocy dla szkół podstawowych. W ramach realizacji projektu Strategii Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszcz i promowanego w nim zadania – „Utworzenia szkolnych grup pierwszej pomocy- wspieranie innowacji w realizacji edukacji dla bezpieczeństwa”, I LO, II LO , XXI LO, Szkoła Branżowa oraz XV LO z Bydgoszczy przygotowały zawody pierwszej pomocy dla młodszych koleżanek i kolegów ze szkół podstawowych nr 9, 12, 13, 25, 65, 67 w Bydgoszczy. Szkołę Podstawową nr 67 reprezentowały uczennice klas ósmych: Katarzyna Dziadkowiak - kapitan, Natalia Rosińska – ratownik, Ewa Budny - ratownik, Wiktoria Górna – ratownik. Pierwszej pomocy najlepiej udziela Szkoła Podstawowa nr 67! Największa ilość zdobytych punktów w całych zawodach na wszystkich stacjach urazowych i testu. Nasza reprezentacja otrzymała pomoce dydaktyczne dla szkoły: fantom junior z aplikacją oraz środki opatrunkowe. Gratulujemy zespołowi i opiekunowi Szkolnej Grupy Ratowniczej i życzymy dalszych sukcesów!!!