“Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU”

Opublikowano: 2018-12-12 11:08, Numer artykułu: 8347 , Autor: P. Dranicki

Drodzy Rodzice!

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej "Bądzmy poszukiwaczami autorytetu".

Kampania kierowana jest do uczniów klas IV – V, ich rodziców i nauczycieli. Jej realizacja zakłada przeprowadzenie działań w zakresie profilaktyki zachowań ryzykownych, szczególnie antyspołecznych i przestępczych.

Działania w 2018 roku, traktujemy jako pierwszy krok do wzmacniania Autorytetu, a będą rozwijane w przyszłości.

Generalna idea kampanii to odbudowanie i wzmocnienie w naszym społeczeństwie autorytetu rodzica i nauczyciela.

- uczniowie odbędą zajęcia z wychowawcami na godzinie wychowawczej

- warsztaty z rodzicami odbędą się w ustalonych terminach.

Po zajęciach uczniowie, rodzice i nauczyciele otrzymają kody umożliwiające wypełnienie ankiety. Uczniowie wypełnią ankietę w szkole na lekcjach informatyki, natomiast rodzice w domu.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://autorytet.org

Koordynatorami są:

mgr Dagmara Betlejewska