„Zbiórka na 4 Łapy!”

Pod koniec marca klasa 4E gościła na godzinie wychowawczej panią Izabellę Szolginię - Dyrektor bydgoskiego schroniska.

Czytaj więcej!

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ENGLAND CLOSE-UP – THE ROYAL FAMILY”

W dniu 12 marca 2019 w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs kulturoznawczy w języku angielskim.

Czytaj więcej!

INFORMACJA DYREKTORA SP67 W SPRAWIE STRAJKU NAUCZYCIELI.

Szanowni Państwo,
informuję, że w związku z wynikiem przeprowadzonego referendum strajkowego w Szkole Podstawowej nr 67 93% pracowników szkoły opowiedziało się za przystąpieniem do akcji strajkowej. Prawdopodobnie od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r. aż do odwołania wystąpią trudności z przeprowadzeniem zajęć lekcyjnych, opiekuńczych i wychowawczych zgodnie z obowiązującym planem. Większość nauczycieli deklaruje przystąpienie do akcji strajkowej, więc najprawdopodobniej w tych dniach w szkole będą prowadzone tylko zajęcia opiekuńczo dla uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki we własnym zakresie. Należy mieć świadomość, że gotowość do pracy wykaże niewielka grupa nauczycieli, a ich liczba może się zmieniać w każdym kolejnym dniu strajku.
W związku z powyższym bardzo proszę o zgłoszenie wychowawcy klasy/grupy przedszkolnej do piątku tj. 5 kwietnia, do godziny 13:00 ewentualnej potrzeby zapewnienia opieki dla dziecka przez szkołę/przedszkole (prośba o określenie dokładnych godz

Czytaj więcej!

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty rozpoczyna się w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 9.00, uczniowie przychodzą do szkoły o 8.30 (przypominamy o konieczności posiadania ważnej legitymacji szkolnej).

Czytaj więcej!

Informacje

Szanowni Państwo, w związku z zawieszeniem akcji strajkowej z dniem 27.04.2019 r informuję, że od poniedziałku 29.04.2019 zajęcia dydaktyczne zostają wznowione według planu.

Czytaj więcej!

Wpłata na obiady za maj 2019 r.

Wpłata na obiady za maj 2019 r. 62,- ( w tym 2 złote na środki czystości )
Wpłata dotyczy okresu od 06-31.05.2019 r.

Czytaj więcej!

Zapraszamy uczniów klas III na kolejną edycję Miejskiej Olimpiady Matematycznej 04 kwietnia- czwartek, godz. 15.00, hol parter

Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Sportowymi zaprasza uczniów klas III na kolejną edycję Miejskiej Olimpiady Matematycznej
dnia 04 kwietnia- czwartek, godzina 15.00, hol parter

Czytaj więcej!

Informacja o strajku

Szanowni Państwo,
informuję, że w związku z wynikiem przeprowadzonego referendum strajkowego w Szkole Podstawowej nr 67 93% pracowników szkoły opowiedziało się za przystąpieniem do akcji strajkowej.

Czytaj więcej!

Grant Fabryka Szans dla uczniów klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych – zajęcia w roku 2019

W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od kwietnia do grudnia 2019 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych i klas gimnazjalnych:

Czytaj więcej!

Grant Rozwoju Zdolności dla uczniów szkół podstawowych – zajęcia w roku 2019

W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od kwietnia do grudnia 2019 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół podstawowych:

Czytaj więcej!