PASOWANIE NA UCZNIA

Opublikowano: 2023-11-09 23:58, Numer artykułu: 74607 , Autor: M.Maćkiewicz
30 października 2023 r. odbyło się w naszej szkole UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA. Uczniowie klas I w obecności Dyrekcji Szkoły i Rodziców złożyli Uroczyste Ślubowanie. Zanim to jednak nastąpiło, uczniowie zaprezentowali program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem wychowawców. Doniosłym momentem uroczystości było Ślubowanie Pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Kolorowym ołówkiem Aktu Pasowania dokonała Pani Dyrektor Marzena Mirowska. Tym samym Pierwszaki zostały włączone do Społeczności Uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 67 im. Andrzeja Szwalbego.
Kochani, życzymy Wam, aby nauka w szkole była niezapomnianą przygodą, a szkoła stała się dla Was drugim domem. Cieszymy się, że jesteście z nami. Powodzenia!!!