Grant Rozwoju Zdolności dla uczniów szkół podstawowych – zajęcia w roku 2019

Opublikowano: 2019-04-01 12:34, Numer artykułu: 12286 , Autor: P. Dranicki
W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od kwietnia do grudnia 2019 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół podstawowych:

1. Matematyka z pasją

2. Piszę, bo lubię! – zajęcia rozwijające uzdolnienia literackie i plastyczne

3. Eksperymentalna podróż poprzez epoki

4. Minecraftowy świat – warsztaty dla uczniów uzdolnionych matematycznie prowadzone zgodnie z koncepcją Bydgoskiego Bąbla Matematycznego

5. Medycyna na szóstkę – laboratorium z zakresu biochemii, cytologii, fizjologii i anatomii organizmów żywych

6. Świat według biologa – czyli NADnaturalnie zdolni

7. Nie taka matematyka straszna, jak ją liczą, mierzą, ważą.

Chętni uczniowie proszeni są o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie go w sekretariacie Pałacu Młodzieży do dnia 28 marca br. (sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-19.00 i mieści się w budynku Gimnazjum nr 16, przy ul. Bohaterów Kragujewca 10, sala 6).

Szczegółowe opisy warsztatów znajdą Państwo na stronie programu: